یگانه شدن

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

همیشه از باشگاه نفرت داشتم ، مکانی پر از بدن های درحال عرق کردن و من به محض به پا کردن کفش ورزشی از خودم به یک بدن درحال تعرق تبدیل میشدم . در قیاس خیلی وسیع تر همه ی ما اجسام جامدی هستیم که بین بقیه ی اجسام جامد حرکت میکنیم و کلـن هدفم از نوشتن این حرف ها اینه که تنها عشق میتونه یک بدن در حال تعرق رو ، یک جسم جامد متحرک رو به موجودی جدای از باقی هم شکل هاش خارج کنه ; تنها عشق قدرت عجیب خلق موجود یگانه از کپی چند میلیاردم یک نمونه ی تکراری رو داره . (حتا مثلا  عشق به خود که البته ما بلد نیستیم)

بیمارستان دامپزشکی . 

گربه ها ، سگ ها ، پرنده ها ، موجودات در حال مرگ ، توله های در حال زندگی ، صدای واق واق ، گربه های ساکتی که وقت معاینه به شیوه ی آشنایی داد و ناله میکنند و Sophie  ، فرشته ی زندگی من، گربه ای داخل سبد قفس مانندیه که حیوان بودنش رو bold میکنه. من که کنار سبد نشستم و انگار نه انگار که محتوای سبد فرشته ی زیبا و معصوم زندگیمه ، یکی از چند ده صاحب حیوان خانگی اونجام .

- چرا Sophie  رو آوردی تا کنارت زندگی کنه ؟

- سوال سختیه . شاید برای اینکه  بدون دونستن حجم نفرت انگیز بودنم با عشق معصومانه ش بین بی شمار موجودات نفرت انگیز زمین یگانه ام کنه  و من هم خودش رو...

- خودخواهانه نیست ؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید